شرکت پتروشیمی پارس

0
62

تاریخچه شرکت

وجود منابع عظیم گازی در حوزه گازی ‌پارس‌جنوبی و لزوم استفاده بهینه از ذخایر مشترک با کشور قطر توجه مسئولین محترم نظام و از جمله مدیریت محترم‌ صنعت ‌نفت را به بازیابی از این منابع و سرمایه‌گذاری در منطقه پارس‌جنوبی، معطوف داشته است.
شرکت پتروشیمی پارس
 سهولت دسترسی به خوراک (استفاده بهینه از منابع موجود در منطقه پارس جنوبی به عنوان خوراک مجتمع‌های)، سوخت و مواد اولیه، استفاده از امکانات جاده‌ای و حمل و نقل دریایی، وجود فرودگاه، دسترسی به آب مورد نیاز و همچنین کمک به توسعه و عمران استان بوشهر به عنوان یکی از دو قطب صنعت پتروشیمی در کشور، و مهم‌تر از همه ایجاد ارزش افزوده و جلوگیری از سوختن گازهای همراه نفت، ویژگی‌هایی است که انتخاب و وجود این مجموعه را توجیه پذیر نموده است.
شرکت پتروشیمی پارس در اسفندماه ۱۳۷۷ تاسیس و به نام شرکت پتروشیمی عسلویه به ثبت رسیده و فعالیتهای مؤثر آن با تشکیل هیئت مدیره جدید از تاریخ ۱۰/۰۷/۷۸ شروع شد. نام این شرکت با تصویب در جلسه فوق¬العاده مورخ ۱۷/۰۲/۷۹ به پتروشیمی پارس تغییر یافت.

موقعیت جغرافیایی:

این شرکت در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس که در شمال خلیج فارس در بندر عسلویه می باشد قرار دارد. این منطقه در حد فاصل ۲۷۰ کیلومتری جنوب شرقی بندر بوشهر و ۵۷۰ کیلومتری غرب بندرعباس می باشد.

اطلاعات تماس:

[restrict paid=true]

 

دفتر مرکزی

آدرس:تهران، خیابان ملاصدرا، خیابان شیراز شمالی، خیابان پردیس، پلاک ۵۲
تلفن:۰۲۱-۸۸۰۳۴۱۲۶
فکس:۰۲۱-۸۸۰۳۴۱۸۸
کدپستی:۱۹۹۱۶۵۳۹۳۴
ایمیل:info@parspc.net

 

آدرس مجتمع

آدرس:استان بوشهر، عسلویه، منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس جنوبی، پتروشیمی پارس
تلفن:۳۷۲۶۳۸۸۰-۵ – ۰۷۷
فکس:۳۷۲۶۳۸۷۴ – ۰۷۷
کدپستی:۷۵۳۹۱۴۶۴۸۴
صندوق پستی :۷۵۳۹۱-۱۶۳
تلفن روابط عمومی:۳۷۲۶۵۲۸۸ – ۰۷۷

 

شرکت پتروشیمی پارس

[/restrict]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید