شرکت پتروشیمی خراسان

0
77

معرفی شرکت

شرکت سهامی پتروشیمی خراسان، بزرگترین مرکز تولید محصولات شیمیایی شمال و شمال شرق کشـور، در اردیبهشـت سال ۱۳۷۱ در بجنورد، مرکز استان خراسـان شمالی تأسیس و از خرداد ۱۳۷۵ با آغـاز فعالیت‌های بهره‌برداری در لیست بنگاههای صنعتی و تولیدی کشور قرار گرفت. این مجتمع با بهره‌گیری از آخرین متدهای علمی و تکنولوژیک و با ترکیبی از نیروی انسانـی جوان، متخصص و کارآمد از نخستین روزهای بهره‌برداری نیل به اصل خودکفایی را به عنوان هدف غایی در امـر تولید سرلوحـه کار خود قرار داد. پایبندی به این تفکر و دستیابی به ایده‌آل‌های آن، بویژه در سال‌های اخیر از مجتمع پتروشیمی خراسان چهره‌ای مقبول و مطرح در سطوح ملی و فرا ملی ترسیم نموده است.

زمینه فعالیت و خوراک مجتمع

شرکت پتروشیمی خراسان (سهامی عام) یک مجتمع تولیدی مواد پتروشیمیایی در زمینه تولید آمونیاک ( ۱۰۰۰ تن در روز ) , کود اوره (۱۵۰۰ تن در روز ) و ملامین (۶۰ تن در روز ) می باشد . خوراک اصلی این مجتمع گاز طبیعی بوده و از شبکه سراسری گاز (خانگیران ) تامین میشود. در سالهای اخیر کلیه سهام آن به بخش خصوصی واگذار گردیده است و شرکت ملی صنایع پتروشیمی در آن نقش حاکمیتی را بعهده دارد.

موقعیت جغرافیایی

ین مجتمع در ۱۷ کیلومتری جاده اصلی بجنورد – شیروان، در زمینی به مساحت ۲۰۰ هکتار شامل: ۳۰ هکتار محوطه‌های صنعتی، ۴۰ هکتار محوطه‌های عمومی و غیرصنعتی و ۱۳۰ هکتار فضای سبز احداث گردیده و با ۹۳۹ متر ارتفاع از سطح دریا در موقعیت ۳۷ درجه و ۳۱ دقیقه عرض شمالی و ۵۷ درجه و ۳۰ دقیقه طول شرقی قرار گرفته است.

شرکت پتروشیمی خراسان

 

اطلاعات تماس:

 

[restrict paid=true]

شرکت پتروشیمی خراسان:

آدرس:بجنورد-کیلومتر ۱۷ جاده بجنورد شیروان-صندوق‌پستی ۱۴۱۳
تلفن:فکس:ایمیل:
۰۵۸-۳۲۲۳۴۵۶۰-۶۰۵۸-۳۲۲۲۱۹۰۰info@khpc.ir  |  admin@khpc.ir

 

[googlemap src=”https://www.google.com/maps/place/Khorasan+Petrochemical+Co/@37.5193938,57.5118737,15z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0x6239c576445f2f4a!8m2!3d37.5193938!4d57.5118737″ align=”aligncenter” ]

 

[divider]

سید اسماعیل موسوی ترشیزی (مدیرعامل)

تلفن مستقیم:

فکس:تلفن داخلی:ایمیل:
۰۵۸-۳۲۲۲۸۱۲۵۰۵۸-۳۲۲۲۰۰۹۶۲۶۰۰-۲۶۰۳

S.E.Mousavi@khpc.ir office@khpc.ir

[divider]

محمد خانلقی (رئیس مجتمع)

تلفن مستقیم:

فکس:تلفن داخلی:ایمیل:
۰۵۸-۳۲۲۲۱۲۴۷۰۵۸-۳۲۲۲۱۵۱۹۲۶۱۰-۲۶۱۲

khanloghi@khpc.ir

[divider]

قاسم ثمینی مقدم (مدیر منابع انسانی)

تلفن مستقیم:

تلفن داخلی:ایمیل:
۰۵۸-۳۲۴۴۳۵۲۶۲۶۷۰

samini@khpc.ir

hr@khpc.ir

 

[/restrict]

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید