شرکت رنگ آریا سطح تهران

0
37

معرفی شرکت:

شرکت رنگ آریا سطح تهران (رنگ آریا) با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه سیستم های حفاظت سطوح و با همت گروهی از متخصصین مجرب در تولید، تحقیقات و اجرا مفتخر به ارائه خدمات و تولیدات خویش به انواع صنایع اعم از صنایع پتروشیمی و پالایشگاهها، داروسازی، صنایع خودروسازی، نساجی، لبنی و مواد غذایی، صنایع شهرسازی و قطعه سازی و… بوده و مورد تائید این صنایع می باشد.

با توجه به نیاز مبرم انواع صنایع به ارتقاء کیفی محیط کار خویش و افزایش طول عمر و بهره بری از کالاهای سرمایه ای خویش، این شرکت به ارائه خدمات و تولیدات خویش به شرح ذیل پرداخته است. در بخش خدمات، شرکت رنگ آریا سطح تهران دارای یکی از درخشانترین رزومه های موفق کاری بوده و بیشترین حجم رزومه اجرایی پوشش های اپوکسی در داخل کشور نقطه عطف دیگری در کارنامه این شرکت می باشد.

کیفیت هرگز اتفاقی نیست، بلکه حاصل هدفی هوشمندانه ، تلاش صادقانه و اجرائی ماهرانه است. شرکت آریا سطح تهران (رنگ آریا) با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه سیستم های حفاظت سطوح و با همت گروهی از متخصصین مجرب در تولید، تحقیقات و اجرا مفتخر به ارائه خدمات و تولیدات خویش به انواع صنایع اعم از صنایع پتروشیمی و پالایشگاهها، داروسازی، صنایع خودروسازی، نساجی، لبنی و مواد غذایی، صنایع شهرسازی و قطعه سازی و… بوده و مورد تائید این صنایع می باشد.

با توجه به نیاز مبرم انواع صنایع به ارتقاء کیفی محیط کار خویش و افزایش طول عمر و بهره بری از کالاهای سرمایه ای خویش، این شرکت به ارائه خدمات و تولیدات خویش به شرح ذیل پرداخته است:

در بخش خدمات، شرکت آریا سطح تهران دارای یکی از درخشانترین رزومه های موفق کاری بوده و بیشترین حجم رزومه اجرایی کفپوش اپوکسی در داخل کشور نقطه عطف دیگری در کارنامه این شرکت می باشد. اجرای انواع روکش های صنعتی اپوکسی، پلی یورتان، لاینینگ و تایلینگ های ضداسیدی، رنگ آمیزی صنعتی، F.R.P ، پوشش دهی مخازن، ملات فوران، حوضچه های نگهداری مواد خورنده، برج های جذب و… بخشی از خدمات شرکت آریا سطح تهران می باشد.

در بخش تولیدات و محصولات، این شرکت با نام اختصاری رنگ آریا دارای ظرفیت تولید روزانه ۳۰ تن و پرسنل مجرب در واحدهای تولید، آزمایشگاه و فروش بوده که به تولید انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی، رنگ ترافیکی، کوره ای، اپوکسی، پلی یورتان، رنگ آلکیدی ، عایق های حرارتی، رطوبتی، الکتریکی، ملات های مقاوم شیمیایی ضد اسید و… می پردازد.

واحد خدمات پس از فروش رنگ آریا همواره پاسخگوی مسائل مشتریان در زمینه های اجرایی و فنی بوده و با حضور کارشناسان این شرکت در محل اعمال پوشش همیشه یاری کننده مشتریان می باشد. ما بر این باوریم که تولید و اجرا مکمل یکدیگرند و هیچ محصول با کیفیتی بدون اجرا متخصصانه و هیچ اجرا ماهرانه بدون متریال مناسب و استاندارد به یک پوشش مناسب تبدیل نخواهد گشت.

اطلاعات تماس

نشانی: ستارخان، خیابان نیایش، روبروی بیمارستان رسول اکرم (ص)، پلاک ۱۱۱، طبقه اول

تلفن: ۶-۶۶۵۵۱۴۸۴، ۴-۶۶۵۵۵۵۹۲

فکس: ۶۶۵۰۸۸۴۹

ایمیل: info@aryasath.com

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید