شرکت خاورپرس

0
71

معرفی شرکت:

شرکت خاورپرس در سال ۱۳۴۳ در تهران تاسیس شد. کارخانه و نمایشگاه دائمی این شرکت با مجموع زیر بنای ۲۲۰۰۰ متر مربع در زمینی به وسعت ۵ هکتار در مجاورت آزاد راه کرج قزوین بنا شده است.

دانش طراحی و مهندسی در کنار امکانات گسترده سخت افزاری فراهم شده در این مجموعه ، شرکت خاورپرس را در ردیف بزرگترین کارخانه های ماشین سازی کشور قرار میدهد.

علاوه بر آنکه سالها است نام خاورپرس به عنوان برترین سازنده انواع پرس و تجهیزات مرتبط در ایران شناخته میشود، در سالهای اخیر این شرکت توانسته است با بکارگیری توان نرم افزاری وسخت افزاری خود پروژه های بزرگی در زمینه ساخت ماشین آلات و تجهیزات صنایع بزرگ (فولاد ، سیمان و نیروگاهی) را با موفقیت به انجام رسانده و به عنوان سازنده معتبر اینگونه تجهیزات مطرح شود.

سر در شرکت خاورپرس

این شرکت سازنده :

– انواع پرس ضربه ای (مکانیکی)

– انواع پرس هیدرولیک

– تجهیزات اتوماسیون خطوط پرسکاری

می باشد. همچنین انواع ماشین آلات ، سازه ها و قطعات سنگین و دقیق مورد نیاز صنایع :

– فولاد

نفت ، گاز ، پتروشیمی

– سیمان و نیروگاهی

در این شرکت طراحی و ساخته می شوند.

خدمات ماشینکاری سنگین شامل :

– بورینگ

– کاروسل

– فرز دروازه ای CNC

نیز توسط این شرکت ارائه می شود.

اطلاعات تماس

کلیه بخشهای شرکت خاورپرس به صورت متمرکز در ضلع جنوبی ابتدای آزاد راه کرج – قزوین واقع شده اند. توجه نمایید که ورودی شرکت در خیابانی قرار دارد که از جنوب شرکت میگذرد.

آدرس پستی

کرج ، کمالشهر ، بلوار شورا ، خیابان چهارم ، پلاک ۴۸
کد پستی: ۳۱۹۹۶۴۶۹۶۱
صندوق پستی : کرج ۳۱۹۹۵۱۴۳
تلفنها : ۲۸ – ۱۸ ۱۱ ۷۰ ۳۴ (۰۲۶)
فکس : ۶۷ ۵۲ ۷۰ ۳۴ (۰۲۶)
ایمیل : info@khavarpress.com

اگر از تهران با وسیله شخصی به خاورپرس می آیید :

اتوبان تهران – کرج را به سمت قزوین ادامه دهید. ۵ کیلومتر بعد از پلس راه مهرشهر، شرکت خاورپرس و تابلوی بزرگ آنرا سمت چپ (جنوب اتوبان) ملاحظه خواهید نمود. به راست بیایید و از طریق خروجی مشخص شده با تابلوی کمالشهر از اتوبان خارج شوید. دور میدان گردش نمایید و از زیرگذر عبور نموده سپس به سمت جنوب حدود یک کیلومتر ادامه مسیر دهید. پس از عبور از پمپ بنزینی که سمت چپ شما واقع شده است از اولین دوربرگردان به سمت شمال برگردید. حالا وارد خیابانی شوید که سمت راست شما با تابلوی خیابان چهارم مشخص شده است. شرکت خاورپرس در انتهای همین خیابان واقع است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید