شرکت سیلیکون ناب بسپار

0
73

معرفی شرکت:

شرکت سیلیکون ناب بسپار در سال ۱۳۸۷ با هدف توسعه و فن آوری صنعت سیلیکون و دسترسی پایدار مشتریان به محصولات کیفی و مطمئن و  با بهره گیری از تولید ناب و یکپارچه سازی مراحل تامین مواد اولیه و فرمولاسیون و مهندسی تولید و تطابق نیازهای متفاوت مشتریان با گروه های مختلف سیلیکونی فعالیت خود را اغاز کرد.

سوابق و تجربیات گذشته مدیران، ورود دانش فنی و توان مدیریتی علمی و کارآمد سبب شده تا این شرکت پله های ترقی و پیشرفت را به سرعت طی نماید و هم اکنون با در اختیار داشتن سهمی قابل توجه از بازار محصولات سیلیکونی و همچنین توسعه زیر ساخت های این صنعت و ارائه محصولات “کیفی ” خوشنامی و اعتماد را با خود همراه سازد.

شرکت سیلیکون ناب:

شرکت سیلیکون ناب تنها تولیدکننده مواد پایه ی سیلیکونی با بومی سازی دانش و فناوری منحصربه فرد سیلیکون (Silicone Rubber Technology)، بزرگترین تولیدکننده محصولات سیلیکونی در خاورمیانه میباشد. این شرکت نماینده راهبردی- انحصاری شرکت HRS – Korea Co در ایران بوده و تحت لیسانس این شرکت به تولید محصولات با کیفیت بالا و قیمت کاملاً رقابتی میپردازد.

امکانات و توانمندی ها:

بهره مندی از کارخانه ای مدرن و مجهز به پیشرفته ترین سیستم ها، آزمایشگاههای پلیمر، برق، شیمی و ماشین آلات تمام اتوماتیک و منحصر به فرد تولیدی، نظیر؛ خطوط تولید پیوسته، سیلیکون پایه در مقیاس گسترده (Reactor، Kneader، Strainer) و اکسترودرهای ظرفیت بالا و تمام اتوماتیک، فضاهای تولیدی Cleaning Room و مونتاژ، سیلیکون ناب را در تولید محصولات با کیفیت توانمند ساخته است .

نظام مدیریت یکپارچه:

در راستای استقرارنظام مدیریت استراتژیک بر مبنای مدل BSC، نظام مدیریت یکپارچه MIS و بهره مندی از منابع انسانی متخصص، سیلیکون ناب را تبدیل به برترین شرکت تولیدکننده ی محصولات سیلیکونی با قیمت رقابتی، نموده است. بی شک تولید محصول پایه سیلیکون(HTV) تحول شگرفی در صنعت پلیمر کشور بوده و گام دیگری به سوی خودکفایی ایران عزیز می باشد. شرکت سیلیکون ناب با افتخار آماده خدمتگزاری و رفع نیاز صنعتگران و تولیدکنندگان در این حوزه میباشد.

اطلاعات تماس

دفتر مرکزی: تهران-جنت آباد جنوبی- مجتمع اداری سمرقند- طبقه ۵- واحد ۵۱۱
تلفن: ۰۲۱۴۸۰۲۱۱۱۱
فاکس: ۰۲۱۴۴۶۱۵۵۹۰
کد پستی: ۱۴۷۴۷۱۹۹۵۳

کارخانه: اتوبان تهران-قزوین، شهرک صنعتی کاسپین
تلفن: ۰۲۱۴۸۰۲۱۰۰۰-۰۲۸۳۲۸۴۸۵۸۶
فاکس: ۰۲۸۳۲۸۴۸۰۹۰
کدپستی: ۳۴۱۴۶۳۵۹۶۴
ایمیل:nab@siliconenab.com

sales@siliconenab.com

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید