استخدام شرکت ساخت و بهره برداری انرژی نوین (سبانوین)

0
48

آزمون شرکت ساخت و بهره برداری انرژی نوین (سبانوین)

در راستای تکمیل کادر نیروی انسانی مورد نیاز نیروگاه سیکل ترکیبی کاشان

دی ماه ۱۳۹۶

به اطلاع می رساند شرکت ساخت و بهره برداری انرژی نوین (سبانوین) جهت تکمیل نیروی انسانی خود در نیروگاه سیکل ترکیبی کاشان (واقع در کیلومتر ۲۳ جاده کاشان- اردستان) از بین داوطلبین با تخصص های ذیل پس از برگزاری آزمون کتبی و مصاحبه علمی نیرو می پذیرد.

شروع ثبت نامشنبه ۹۶/۰۹/۱۱
خاتمه ثبت نامشنبه ۹۶/۰۹/۲۵
اخذکارت ورود به جلسه اینترنتیاز روز یکشنبه مورخ ۹۶/۱۰/۰۳
لغایت سه شنبه مورخ ۹۶/۱۰/۰۴
تاریخ آزمونروز جمعه مورخ ۹۶/۱۰/۰۸

۱- داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران

۲- انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت دائم

تبصره: تحت هیچ شرایط کارت معافیت پزشکی مورد قبول نمی باشد.

۳- عدم اعتیاد به موادمخدر، روان گردان ها، دخانیات و مشروبات الکلی

۴- نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر

۵- داشتن سلامت کامل جسمانی و روانی و توانایی انجام کاری که استخدام می شوند

۶- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و ولایت مطلقه فقیه

۷- دارا بودن شرایط احراز شغل مناسب با نیازهای استخدامی

۸- عدم داشتن منع قانونی برای استخدام و نداشتن تعهد خدمتی به دیگر سازمان ها و شرکت های دولتی یا خصوصی

۹- احراز صلاحیت های مورد نظر سازمان به تایید گزینش این شرکت، پس از قبولی در آزمون کتبی و مصاحبه

۱- برای مشاغل کارشناسی متولدین ۱۳۷۲/۱۰/۰۸ به بعد و برای مشاغل تکنسینی متولدین ۱۳۷۴/۱۰/۰۸ به بعد و برای مشاغل دیپلم متولدین ۱۳۷۶/۱۰/۰۸ به بعد می باشد

موارد زیر به شرط ارائه تایید معتبر از مراجع ذیصلاح به حداکثر سن افزوده می شود:

در صورت گذراندن دوره خدمت سربازی، مدت زمان خدمت سربازی و همچنین سابقه کار (بیمه تامن اجتماعی) تا سقف ۴ سال به سن داوطلبین اضافه می شود.

فقط سوابق نیروگاهی یا سوابق مرتبط، پس از استخدام، به عنوان سابقه کاری لحاظ می گردد.

۲- انتخاب داوطلبان استخدامی برای انجام مصاحبه تخصصی حداکثر به میزان سه برابر ظرفیت مورد نیاز، از میان افرادی که به ترتیب بالاترین نمره آزمون کتبی را کسب کرده باشند، اعلام خواهد شد.

۳- انتخاب کلیه افراد پذیرفته شده، با رعایت بندهای فوق الذکر به ترتیب امتیاز کسب شده در آزمون کتبی و مصاحبه و در رشایط یکسان اولویت داوطلبان بومی می باشد.

بومی به فردی اطلاق می شود که ساکن کاشان، آران و بیدگل، ابوزیدآباد و بادرود باشد.

۴- در صورتی که داوطلبی با مدرک تحصیلی غیرمرتبط و یا پایین تر یا بالاتر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در آگهی، در آزمون شرکت نماید در هر مرحله که این موضوع مشخص شود از استخدام و ادامه اشتغال وی ممانعت به عمل خواهد آمد.

۵- انتخاب نهایی پذیرفته دشگان پس از قبولی در آزمون از طریق مصاحبه و گزینش میسر خواهد بود لذا پذیرش در آزمون کتبی، به منزله استخدام فرد تلقی نخواهد شد.

۶- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا اعلام مدارک بصورت ناقص، بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون، مصاحبه و جذب، محرز شود که داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و حتی در صورت صدور حکم استخدامی حکم مذبور لغو می گردد.

موارد قابل توجه :

1- در هر یک از رشته های شغلی امتحانی، صرفا فارغ التحصیلان همان رشته و گرایش می توانند شرکت کنند و پذیرش دیگر رشته ها یا گرایش ها و یا مقاطع پایین تر و بالاتر امکان پذیر نمی باشد.

۲- پذیرش داوطلبان با توجه به مقطع، رشته و گرایش تحصیلی ذکر شده در هنگام ثبت نام صورت می پذیرد، لذا مسئولیت صحت و سقم ایم موارد و ارائه اصل مدرک بر عهده شخص داوطلب خواهد بود و به مدارکی که پس از آن در رشته های دیگر و یا مقاطع بالاتر اخذ و ارائه گردد، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

۳- قبولی در آزمون کتبی به منزله استخدام قطعی نبوده بلکه موکول به موفقیت داوطلبان در مراحل بعدی شامل مصاحبه، گزینش، معاینات پزشکی و اخذ عدم سوء پیشینه از مراکز ذیصلاح می باشد.

۴- در این آزمون، هر داوطلب می تواند صرفا برای یک رشته شغلی ثبت نام نماید.

۵- در صورت انصراف پس از اعلام نتایج، طی دوره های آموزشی و … هزینه های مربوطه از داوطلبان اخذ و تعهدات لازم دریافت خواهد شد.

توجه: متن درج شده در این قسمت، بخشی از دفترچه راهنمای ثبت نام در آزمون می باشد. برای مشاهده اطلاعات کامل، لطفا دفترچه راهنما را دانلود کرده و به طور کامل مطالعه نمایید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید