استخدام شرکت مدیریت تولید برق آذربایجان غربی

0
8

شرکت مدیریت تولید برق آذربایجان غربی در راستای تحقق اهداف و وظایف خود و با استناد به مجوزهای استخدامی تعداد ۴۰ نفر را از بین دانش آموختگان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی مورد تایید تایید وزارت علوم،تحقیقات و فناوری (بومی استان آذربایجان غربی) از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه و گزینش به ترتیب از بالاترین نمره استخدام می نماید.

 

شروع ثبت نامشنبه ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
خاتمه ثبت نامپنج شنبه ۱۳۹۸/۰۵/۳۱
اخذ کارت ورود به جلسهاز روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۶/۲۴
لغایت پنج شنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۶/۲۸
تاریخ آزمونروز جمعه مورخ ۱۳۹۸/۰۶/۲۹

الف) نیازهای استخدامی

ردیفنیازهای استخدامی (رشته شغلی)مدرک تحصیلی مورد نیازتعداد کل (نفر)جنسیت
۱مهندسی برق (قدرت)لیسانس مهندسی برق گرایش قدرت، لیسانس مهندسی تکنولوژی برق قدرت، لیسانس مهندسی برق بدون گرایش، لیسانس مهندسی برق نیروگاه، لیسانس مهندسی علمی کاربردی برق، نیروگاه و فوق لیسانس و بالاتر در کلیه گرایش ها به شرط دارا بودن مدرک کارشناسی در گرایش های ذکر شده۲مرد
۲مهندسی برق (الکترونیک)لیسانس مهندسی برق گرایش کنترل، لیسانس مهندسیی برق گرایش الکترونیک، لیسانس مهندسی برق بدون گرایش، لیسانس مهندسی علمی کاربردی الکترونیک، لیسانس مهندسی الکترونیک کاربردی، لیسانس مهندسی تکنولوژی برق با گرایش الکترونیک و فوق­لیسانس و بالاتر در کلیه گرایش­ها به شرط دارا بودن مدرک کارشناسی در گرایش­های ذکر شده۲مرد
۳مهندسی مکانیک (جامدات و سیالات)لیسانس مهندسی مکانیک گرایش حرارت و سیالات، لیسانس مهندسی مکانیک گرایش طراحی جامدات، لیسانس مهندسی مکانیک بدون گرایش، لیسانس مهندسی مکانیک گرایشگاه نیروگاه و فوق لیسانس و بالاتر در کلیه گرایش ها به شرط دارا بودن مدرک کارشناسی در گرایش های ذکر شده۳مرد
۴مهندسی شیمیلیسانس مهندسی شیمی، لیسانس شیمی، لیسانس شیمی کاربردی، لیسانس صنایع شیمیایی و معدنی و فوق لیسانس و بالاتر در کلیه گرایش ها به شرط دارا بودن مدرک کارشناسی در گرایش های ذکر شده۴مرد (ارومیه)
۱مرد (خوی)
۵تکنسین برقدارندگان مدرک تحصیلی فوق دیپلم برق کلیه گرایش ها۱۱مرد
۶تکنسین مکانیکدارندگان مدرک تحصیلی فوق دیپلم مکانیک کلیه گرایش ها۱۰مرد
۷تکنسین شیمیدارندگان مدرک تحصیلی فوق دیپلم در رشته شیمی بدون گرایش، فوق دیپلم شیمی گرایش آزمایشگاهی، فوق دیپلم شیمی گرایش صنعتی، فوق دیپلم شیمی گرایش صنایع شیمیایی، فوق دیپلم شیمی گرایش کاربردی۴مرد (ارومیه)
۱مرد (خوی)
۸کارشناس اداریدارندگان مدرک لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مدیریت، اقتصاد، حسابداری و فوق لیسانس و بالاتر در کلیه گرایش ها به شرط دارا بودن مدرک کارشناسی در گرایش های ذکر شده۱مرد
۹کارشناس مالیدارندگان مدرک لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مدیریت، اقتصاد، حسابداری و فوق لیسانس و بالاتر در کلیه گرایش ها به شرط دارا بودن مدرک کارشناسی در گرایش های ذکر شده۱مرد

ب) شرایط عمومی

۱٫ داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران
۲٫ اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
۳٫ التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
۴٫ انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی دائم
تبصره: معافیت پزشکی مشروط به اینکه سلامت جسمانی و روانی و.. مورد تائید شرکت باشد.
۵٫ عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانیات
۶٫ نداشتن سابقه محکومیت جزایی مؤثر
۷٫ داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام می شوند
۸٫ دارا بودن شرایط احراز شغل متناسب با جداول نیازهای استخدامی موضوع بند الف
۹٫ عدم داشتن منع قانونی برای استخدام و نداشتن تعهد خدمتی به دیگر سازمان ها
۱۰٫ احراز صلاحیت های عمومی به تأیید گزینش پس از قبولی در آزمون کتبی و مصاحبه

ج) شرایط اختصاصی

۱٫ داشتن مدرک تحصیلی متناسب با مقطع، رشته و گرایش تحصیلی اعلام شده در جداول نیازهای استخدامی

۲٫ داشتن شرایط سنی به شرح زیر:

  • حداکثر ۳۰سال برای مقطع کاردانی (متولدین بعد از تاریخ ۱۳۶۸/۰۶/۲۹)
  • حداکثر ۳۲سال برای مقطع کارشناسی (متولدین بعد از تاریخ ۱۳۶۶/۰۶/۲۹)
  • حداکثر ۳۵سال برای مقطع کارشناسی ارشد و بالاتر (متولدین بعد از تاریخ ۱۳۶۳/۰۶/۲۹)

د) مواد آزمون

الف- مواد آزمون توانمندیهای عمومی شامل:

۱- ادبیات فارسی و آئین نگارش؛ ۲-زبان انگلیسی عمومی؛ ۳-ریاضی و آمار مقدماتی؛ ۴- فناوری اطلاعات (مهارتهای هفتگانه ICDL)؛ ۵- معارف اسلامی*؛ ۶- اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و قانون اساسی؛ ۷- هوش و استعداد تحصیلی می باشد.

*اقلیت های دینی از پاسخ گویی به سوالات معارف اسلامی معاف بوده و امتیاز این درس در سایر مواد آزمون توزیع خواهد شد.

ب- سوالات آزمون تخصصی بر اساس رشته های شغلی طراحی میگردد. مواد (دروس) هر یک از رشته های شغلی و جزئیات مربوط در جدول زیر درج شده است.

ردیفعنوان رشته شغلیمواد آزمون
۱مهندسی برق (قدرت)مدارهای الکتریکی ۱ و ۲، ماشین های الکتریکی ۱ و ۲ و ۳، تحلیل سیستم های انرژی الکتریکی ۱ (بررسی ۱)
۲مهندسی برق (الکترونیک)مدارهای الکتریکی ۱ و ۲، الکترونیک ۱ و ۲، سیستم های دیجیتال، سیستم های کنترل خطی و ابزار دقیق
۳مهندسی مکانیک (جامدات و سیالات)استاتیک و مقاومت مصالح، طراحی اجزای مکانیکی، ترمودینامیک، مکانیک سیالات و انتقال حرارت، دینامیک و ارتعاشات
۴مهندسی شیمیشیمی تجزیه، شیمی آلی، شیمی معدنی، شیمی فیزیک، تصفیه آب و فاضلاب
۵تکنسین برقمدارهای الکتریکی، ماشین های الکتریکی (مبانی، ماشین های AC و DC و ترانسفورماتورها)، اصول سیستم های قدرت، الکترونیک کاربردی، تولید انرژی الکتریکی، کنترل و ابزار دقیق
۶تکنسین مکانیکاستاتیک و مقاومت مصالح، ترمودینامیک، مکانیک سیالات، انتقال حرارت، حرارت مرکزی با هوا و آب گرم، تهویه مطبوع تابستانی، سیستم های کنترل تأسیسات
۷تکنسین شیمیشیمی تجزیه و ازمایشگاه، شیمی آلی و آزمایشگاه، شیمی معدنی و شیمی فیزیک، تصفیه آب و آزمایشگاه، اصول ایمنی و بهداشت در آزمایشگاه
۸کارشناس اداریتئوری های مدیریت، مدیریت منابع انسانی، تحزیه و تحلیل سیستم ها روش ها، مدیریت بازاریابی
۹کارشناس مالیحسابداری مالی، حسابرسی، حسابرسی صنعتی

 

هـ) نحوه محاسبه ضرایب دروس عمومی و تخصصی

۱- نمره کل دروس عمومی و اختصاصی بصورت جداگانه محاسبه خواهد شد و ضرایب دروس برای هر درس سوالات عمومی و اختصاصی ضریب یک (۱) خواهد بود.

۲- نمره کل اولیه داوطلبان بر اساس میانگین وزنی با ضریب یک (۱) برای نمره کل عمومی و ضریب دو (۲) برای نمره کل اختصاصی محاسبه خواهد شد.

۳- داوطلبان بر اساس کسب امتیاز کتبی به میزان دو برابر ظرفیت در هر رشته شغلی برای انجام مراحل مصاحبه بر اساس نمره نهایی معرفی خواهند شد.

و) چگونگی ثبت نام

داوطلبان گرامی پس از مطالعه دقیق شرایط مندرج در این دفترچه می توانند از صبح روزشنبه مورخ ۹۸/۰۵/۱۹ حداکثر تا ساعت ۲۴ روزپنج شنبه مورخ ۹۸/۰۵/۳۱ از طریق سایت اینترنتی مجری آزمون www.aherc.ir و سایت شرکت مدیریت تولید برق آذربایجان غربی www.azarw-ppt.ir اقدام به ثبت نام در آزمون نمایند.

۱- داوطلبان میبایست مبلغ ۸۰۰٫۰۰۰ ریال (هشتصد هزار ریال) به عنوان هزینه شرکت در آزمون از طریق درگاه اینترنتی موجود در صفحه ثبت نام (سامانه خرید کارت ثبت) نام و با استفاده از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب و الزامات آن مانند رمز دوم کارت و کد CVV2 پرداخت نمایند.

۲- به داوطلبان محترم توصیه می شود که شخصاً اقدام به ثبت نام در آزمون نموده و قبل از شروع به انجام ثبت نام اینترنتی، جدول نیازهای استخدامی، راهنمای نحوه ثبت نام و مدرک تحصیلی مورد نیاز در رشته شغلی مربوط را کاملا مطالعه نموده و فایل رایانه ای عکس خود را با توجه به جزئیات اعلام شده در بند وذیل الذکر آماده نمایند. پیگیری مراحل بعدی ثبت نام مانند نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، زمان و مکان برگزاری آزمون و اطلاعیه های صادره که از طریق سایت اینترنتی www.aherc.ir و سایت شرکت مدیریت تولید برق آذربایجان غربی www.azarw-ppt.ir اطلاع رسانی خواهد شد، الزامی بوده و مسئولیت آن به عهده داوطلب می باشد.

۳- بدیهی است ثبت نام در ساعات کم ترافیک، به مرور زمان و قبل از روزهای پایان مهلت، سهولت بیشتری را به همراه خواهد داشت. ضمناً توصیه می شود جهت داشتن فرصت کافی، ثبت نام به روزهای آخر موکول نشود. شایان ذکر است ویرایش اطلاعات فقط برای یک مرتبه و ازصبح روزشنبه مورخ ۹۸/۰۶/۰۲ حداکثر تا ساعت ۲۴روز دوشنبه مورخ ۹۸/۰۶/۰۴ امکان پذیر خواهد بود.

۴- قابل ذکر است مهلت ثبت نام به هیچ وجه تمدید نخواهد گردید.

ی) راهنمای ثبت نام

۱- داوطلبان پس از ورود به سایت آزمون، ابتدا باید اقدام به خرید کارت ثبـت نـام از طریـق سـامانه مربـوط نمایند و پس از خرید کارت، با توجه به شمارهی سریال ۱۴رقمی که در اختیارشان قرار میگیرد، اقدام به ثبت نام نمایند.

۲- از تایپ لاتین اطلاعات خودداری نمایید.

۳- هنگام درج اطلاعات، کلید Caps Lock صفحه کلید خاموش باشد.
۴- از زدن کلید
Enter در هنگام درج اطلاعات خودداری نموده و برای جدا کردن کلمـات از یکـدیگر، از کلید فاصله (Space) استفاده نمایید.

۵- تکمیل اطلاعات کلیه فیلدها الزامی است.

۶- کد ملی خود را به صورت کامل (با درج صفر) و بدون خط تیره وارد نمایید.

۷- برای الصاق عکس، از فایل اسکن شده عکس پرسنلی ۴×۳ (تمام رخ، زمینه روشـن و جدیـد)، بـا فرمـت JPGو با حجم حداکثر ۴۰ کیلوبایت استفاده نمایید.

۸- در انتهای فرم ثبت نام، فیلد مربوط به شماره بازیابی که از نوع عددی و ۵رقمی می باشـد را بـه دلخـواه تکمیل و آن را یادداشت نمایید. در صورت فراموش کردن شماره رهگیری ثبـت نـام، بـا اسـتفاده از ایـن شماره به همراه کد ملی و شماره شناسنامه می توانید شماره رهگیری خود را بازیابی نمایید لـذا تـا پایـان مراحل آزمون از این شماره کاملاً مراقبت نمایید.

۹- پس از تکمیل نمودن اطلاعات، شـماره رهگیـری ارائـه شـده را یادداشـت نماییـد. ضـمناً امکـان چـاپ اطلاعات وجود دارد.

ز) توزیع کارت ورود به جلسه و زمان برگزاری آزمون

۱- ارائه کارت ورود به جلسه آزمون به صورت اینترنتی و از طریق سایت اینترنتی www.aherc.ir و سایت شرکت مدیریت تولید برق آذربایجان غربی www.azarw-ppt.irدر تاریخهای ۹۸/۰۶/۲۴ لغایت ۹۸/۰۶/۲۸ انجام خواهد پذیرفت.

۲- آزمون در روز جمعه مورخ۹۸/۰۶/۲۹ برگزار خواهد شد، ساعت و آدرس حوزه آزمون بر روی کارت ورود به جلسه آزمون درج خواهد گردید.

۳- ارائه کارت ورود به جلسه آزمون (چاپ شده بر روی کاغذ) و کارت ملی هوشمند هنگام ورود به حوزه الزامی است. بدیهی است در غیر اینصورت از ورود داوطلب به حوزه آزمون جلوگیری بعمل خواهد آمد.

تذکرات

ملاک عمل برای محاسبه تاریخ دانش آموختگی، معافیت دائم و پایان خدمت نظام وظیفه و محاسبه سن داوطلبان، روز برگزاری آزمون (۱۳۹۸/۰۶/۲۹) می باشد.

۱- موارد زیر به شرط ارائه تأییدیه معتبر از مراجع ذیصلاح به حداکثر سن افزوده می شود:

الفمدت انجام خدمت سربازی، حداکثر به مدت ۲۴ ماه.

ب- جانبازان، آزادگان، رزمندگان دارای ۶ماه متوالی یا ۹ماه متناوب خدمت در جبهه، افراد خانواده معظم شهدا (همسر، فرزندان و برادر شهید) جانبازان ۲۵درصد به بالا، آزادگان با سابقه اسارت یک سال و بالاتر ، مفقودالاثرها (همسر و فرزندان) و همسر و فرزندان رزمندگانی که ۶ماه متوالی یا ۹ ماه متناوب به طور داوطلبانه در جبهه های نبرد حق علیه باطل خدمت نموده اند، حداکثر به مدت پنج سال.

جسابقه کار مفید و مرتبط در صنعت تولید برق حداکثر ۱۵سال، مشروط به ارائه تاییدیه سازمان مربوط و گواهی پرداخت حق بیمه به سازمانهای بیمه معتبر.

۲- داوطلبانی می توانند نسبت به ثبت نام و شرکت در آزمون اقدام نمایند که تا تاریخ برگزاری آزمون ۱۳۹۸/۰۶/۲۹ فارغ التحصیل شده و خدمت وظیفه آنها پایان یافته و یا معافیت آنها قطعی شده باشد. لازم به ذکر است گواهی فراغت از تحصیل داوطلبان، کارت مربوط به وضعیت نظام وظیفه و تائیدیه های مربوط بایستی حداکثر تا روز تطبیق مدارک آماده و صادر شده باشد و به همراه سایر تأییدیه ها در موعد مقرر ارائه گردد. هر یک از داوطلبان که به هنگام ثبت نام، اطلاعات نادرست و جعلی ارائه نموده ویا واقعیتی را کتمان نموده باشند و به سبب این اطلاعات پذیرفته شوند، هر زمان که غیر واقعی بودن اطلاعات مشخص شود، قبولی ایشان ملغی بوده و به لحاظ طولانی نمودن فرآیند استخدام، اقدام لازم طبق قوانین و مقررات به عمل خواهد آمد.

د- صرفا داوطلبان بومی استان آذربایجان غربی با شرایطی که در بند زیر (۳)شرایط اختصاصی همین دفترچه آمده است، مجاز به ثبت نام در آزمون استخدامی می باشند.

۳- بومی به فردی اطلاق میشود که حداقل دارای یکی از ویژگی های زیر باشد:

الف) محل تولد داوطلب با شهرستان/ استان مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.

ب) حداقل پنج سال از سنوات تحصیلی لقب از دانشگاه داوطلب (ابتدایی، راهنمایی یا دبیرستان) به صورت پیوسته در شهرستان/ استان مورد تقاضا طی شده باشد و در زمان تحویل مدارک برای آزمون مورد نظر ساکن و مقیم شهرستان/استان آذربایجان غربی باشد.

ج) همسر و فرزندان پرسنل نیروهای مسلح که استان محل تولد همسر یا پدر (شاغلین نیروهای مسلح) و یا محل سکونت کنونی آنان (در خصوص بازنشستگان نیروهای مسلح) در استان مورد تقاضای شغل باشد.

د) حداقل پنج سال تمام سابقه کار تمام وقت در شرکتها یا دستگاههای اجرایی استان مورد تقاضا برای استخدام با پرداخت حق بیمه داشته باشند و در زمان تحویل مدارک برای آزمون مورد نظر ساکن و مقیم شهرستان/استان آذربایجان غربی باشند.

نکته مهم: لازم به ذکر است قبول شدگان نهایی، ملزم به سپردن تعهد محضری خدمت به شرکت مدیریت تولید برق آذربایجانغربی(به مدت ۱۰سال) از طرف شرکت می باشند و در صورت انصراف از تعهد خدمتی سپرده شده، ملزم به جبران ضرر و زیان به میزان حداقل دو برابر کلیه حقوق و مزایای دریافتی به میزان یک سال آخر می باشند.

۴) در صورتی که داوطلبی با مدارک تحصیلی غیر مرتبط و یا پایین تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در آگهی، درآزمون شرکت نماید، از استخدام و ادامه اشتغال وی در هر مرحله ممانعت به عمل خواهد آمد.

۵) افرادی که دارای مدرک تحصیلی ناپیوسته در مقطع کارشناسی و بالاتر میباشند، اجازه شرکت درآزمون رشته های شغلی تکنسینی و کمک کارشناسی را ندارند و در صورت کتمان موضوع، بدون داشتن هرگونه حق اعتراض، قبولی ایشان در هر مرحله از آزمون ملغی اعلام خواهد شد.

۶) انتخاب نهایی پذیرفته شدگان پس از قبولی در آزمون (عمومی و تخصصی) و طی مراحل مصاحبه و گزینش میسرمیباشد. ضمناً اسامی پذیرفته شدگان نهایی پس از تأیید مراجع ذیصلاح، از طریق سایت آزمون به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

۷) مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارسال (اعلام) مدارک به صورت ناقص، بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون، مصاحبه و جذب، محرز شود که داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و حتی در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می گردد.

موارد قابل توجه

۱- در هر یک از رشته های شغلی امتحانی (مشخص شده در جداول نیازهای استخدامی) صرفاً دانش آموخته گان همان رشته، گرایش و مقطع می توانند شرکت کنند و پذیرش دیگر رشته ها یا گرایش ها و یا مقطع بالاتر یا پایین تر امکان پذیر نمیباشد.

۲- دروس آزمون با توجه به ویژگیها و نیازهای هر یک از رشتههای شغلی و همچنین تنوع رشته های تحصیلی مجاز، تعیین گردیده است.

۳- پذیرش داوطلبان با توجه به مقطع، رشته و گرایش تحصیلی ذکر شده در هنگام ثبت نام صورت می پذیرد. لکن مسئولیت صحت و سقم این موارد و ارائه اصل مدارک مورد ادعا به عهده داوطلب خواهد بود.

۴- دارندگان مدرک تحصیلی معادل، صادره از دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند و سازمان مذکور برای آنان گواهینامه مبنی بر امکان ادامه تحصیل در مقطع بالاتر تحصیلی با ارزش علمی صادر نموده، به شرط رعایت کلیه شرایط و ضوابط مندرج در این اطلاعیه مجاز به ثبت نام در آزمون میباشند.

۵- قبولی در آزمون کتبی به منزله استخدام قطعی نبوده و حقی را بر داوطلبان ایجاد نمی نماید بلکه منوط به موفقیت داوطلبان در مراحل بعدی شامل مصاحبه، گزینش، معاینات پزشکی داشتن سلامت روحی و جسمانی و اخذ عدم سوء پیشینه از مراکز و مراجع ذیصلاح و طی دوره های آموزشی و موفقیت در ارزیابی دوره ها و بصورت تدریجی براساس پیشرفت فزیکی بخش بخار نیروگاه خواهد بود

۶- پذیرفته شدگان نهایی می بایست آمادگی خدمت و اشتغال به کار در حوزه فعالیت شرکت مدیریت تولید برق آذربایجانغربی را داشته باشند و موظف به سپردن ده (۱۰) سال تعهد خدمتی به صورت محضری به شرکت می باشند.

۷- در این آزمون، هر داوطلب می تواند صرفاً برای یک رشته شغلی ثبت نام نماید.

1دنبال کننده‌دنبال کردن
162دنبال کننده‌دنبال کردن
0مشترکاشتراک

آخرین مطالب

ششمین کنفرانس بین المللی مهندسی شیمی و نفت

ششمین کنفرانس بین المللی مهندسی شیمی و نفت در تاریخ ۲۵ دی ۱۳۹۸ توسط مرکز راهکارهای دستیابی به توسعه پایدار و تحت حمایت سیویلیکا در شهر تهران...
دانشگاه فردوسی مشهد

دانشگاه فردوسی مشهد

دانشگاه شیراز

دانشگاه شیراز

آخرین مطالب دایره المعارف

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید