کنگره ملی سالانه ایده های نوین پژوهشی در علوم مهندسی و تکنولوژی، برق و کامپیوتر

0
58

این کنفرانس برگزار شده است.

کنگره ملی سالانه ایده های نوین پژوهشی در علوم مهندسی و تکنولوژی، برق و کامپیوتر
کنگره ملی سالانه ایده های نوین پژوهشی در علوم مهندسی و تکنولوژی، برق و کامپیوتر در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ توسط موسسه آموزش عالی هدف ساری و تحت حمایت سیویلیکا در شهر ساری برگزار می شود. با توجه به اینکه این همایش به صورت رسمی برگزار می گردد، کلیه مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد و شما می توانید با اطمینان کامل، مقالات خود را در این همایش ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده نمایید.

حوزه های تحت پوشش: مهندسی شیمی ، مهندسی عمران (عمومی) ، مهندسی برق و الکترونیک ، مهندسی صنایع ، مهندسی عمومی، مهندسی مکانیک، مهندسی نساجی

برگزار کننده: موسسه آموزش عالی هدف ساری

سایر برگزار کنندگان: تحت حمایت سیویلیکا

شهر برگزاری: ساری

کنگره ملی سالانه ایده های نوین پژوهشی در علوم مهندسی و تکنولوژی، برق و کامپیوتر (setcong) در تاریخ ۱۹ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ در ساری برگزار خواهد شد. این کنگره به همت موسسه آموزش عالی هدف ساری به منظور ایجاد فرصتی مغتنم جهت معرفی یافته ها و ایده های نوین علمی و کاربردی برای ارتقا سطح کیفی علوم مهندسی و تکنولوژی، برق و کامپیوتر و همچنین بررسی نیازمندی ها و چالش های پیش روی موارد فوق در عصر حاضر، برگزار می گردد.

شورای سیاست گذاری با همراهی و مشارکت کمیته علمی در تلاش است با ایجاد فضای بحث پیرامون ایده های نوین و بررسی چالش های عملی، فرصت ارائه راه حل هایی کاربردی توسط اندیشمندان برای حل مشکلات و موانع پیش روی تکنولوژی در کشور، فراهم آورد.

از این رو از همه پژوهشگران در همه حوزه های علوم مهندسی و تکنولوژی، برق و کامپیوتر جهت ارسال تحقیقات اصیل و نتایج کارهای مفهومی، ساختاری، تجربی، آزمایشگاهی و تئوریک خود به این کنفرانس، دعوت به عمل می آید.

تمامی اطلاعات و بخش های مربوط به کنفرانس در منوی بالا سایت قابل مشاهده و بررسی می باشد. در این قسمت ها خدمات ارائه شده کنفرانس، همچنین دستورالعمل های نگارش مقالات برای نویسندگان و بازدیدکنندگان سایت، اطلاعات تماس دبیرخانه، تقویم و جدول زمانی، سازمان کنگره و کمیته علمی قابل دسترسی قرار گرفته است. در صورت داشتن هر گونه سوال در مورد کنگره، لطفا به بخش تماس با ما مراجعه نمایید.

 

محور های کنگره:

۱٫مهندسی برق

۲٫مهندسی کامپیوتر

۳٫مهندسی مکانیک

۴٫مهندسی عمران

۵٫مهندسی معماری

۶٫ مهندسی صنایع

۷٫ مهندسی متالوژی

۸٫ مهندسی معدن

۹٫مهندسی هوا فضا

۱۰٫ مهندسی شیمی

۱۱٫مهندسی مواد

۱۲٫مهندسی شهرسازی

۱۳٫مهندسی نفت

۱۴٫مهندسی پزشکی

۱۵٫مهندسی نساجی

۱۶٫مهندسی دریا

۱۷٫مهندسی هسته ای

۱۸٫مهندسی ژنتیک

۱۹٫مهندسی فناوری اطلاعات

civilica

تاریخ های مهم:

تاریخ برگزاری:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷

مهلت ارسال اصل مقالات:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷

مهلت ثبت نام در کنفرانس:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

اطلاعات تماس:

تلفن دبیرخانه: ۰۲۱۸۸۵۵۱۲۱۶
آدرس پستی دبیرخانه: ساری ، بلوار فرح‌آباد ، کیلومتر ۵ ، کد پستی ۱۳۹۱۹-۴۸۱۶۱ ، مؤسسه آموزش عالی هدف
ایمیل: info@setcong.com
وبسایت: پایگاه رسمی کنفرانس

برگزار کننده:

موسسه آموزش عالی هدف ساری

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید