شرکت لاستیک سازان صادق

منتشر شده در تاریخ: ۵ بهمن ۱۳۹۶

تاریخچه:

شرکت لاستیک سازان صادق در سال ۱۳۶۲ تحت عنوان شرکت نوارسازان واقع در شهر فریدون کنار فعالیت خود را در زمینه تولید پروفیلهای لاستیکی جهت صنایع خودروسازی و صنایع دیگر با سیستم پخت بخار (Auto Clave) آغاز نمود.

در اوایل سال ۱۳۸۰ در راستای طرح توسعه خود پس از انتقال محل تولید از فریدون کنار به ماهدشت کرج، نام خود را به شرکت لاستیک سازان صادق (با مسوولیت محدود) تغییر داد.

این شرکت با ایجاد فضایی مناسب، راه اندازی خطوط تولید جدید، تکیه بر تجارب گذشته، دانش فنی روز و به کارگیری ماشین آلات نوین گامی بلند در جهت خودکفایی این صنعت برداشته است.

اطلاعات تماس

این مطلب فقط برای کاربران ویژه (VIP) قابل مشاهده است.

 

 

جهت خرید اکانت VIP از لینک استفاده کنید:

خرید اکانت VIP

تاریخچه: شرکت لاستیک سازان صادق در سال 1362 تحت عنوان شرکت نوارسازان واقع در شهر فریدون کنار فعالیت خود را در زمینه تولید پروفیلهای لاستیکی جهت صنایع خودروسازی و صنایع دیگر با سیستم پخت بخار (Auto Clave) آغاز نمود. در اوایل سال 1380 در راستای طرح توسعه خود پس از انتقال محل تولید از فریدون کنار به ماهدشت کرج، نام خود را به شرکت لاستیک سازان صادق (با مسوولیت محدود) تغییر داد. این شرکت با ایجاد فضایی مناسب، راه اندازی خطوط تولید جدید، تکیه بر تجارب گذشته، دانش فنی روز و به کارگیری ماشین آلات نوین گامی بلند در…

بررسی کلی

امتیازبندی این برای اولین بار

لینک کوتاه مطلب : http://wikichem.ir/?p=1634

درباره ادمین

دانشجوی مهندسی شیمی - مهندسی پلیمر در دانشگاه علم و صنعت ایران

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*