شرایط و ضوابط

به نام خدا

شرایط و ضوابطی که در پیش روی شما قرار داده شده است، یک قرار داد بین شما و “مرجع مهندسی شیمی، نفت، گاز و پلیمر” می باشد. با ورود به این سایت، شما موافقت خود را با قوانین و شرایط پیش رو اعلام می دارید. wikichem این حق را برای خود محفوظ می دارد تا در هر زمان، تمامی یا بخشی از این قوانین را بدون اطلاع قبلی اصلاح کند. اصلاحیه ها از زمان ثبت در سایت معتبر بوده و هر گونه اصلاح، در انتها اعلام خواهد شد.

  1. بررسی کلی

الف) اطلاعاتی (مشخصات، آدرس ها و شماره تماس) که در هنگام ثبت نام و یا خرید فایل از شما خواسته می شود، نزد مرجع مهندسی شیمی، نفت، گاز و پلیمر محفوظ بوده و در اختیار دیگران قرار نخواهد گرفت.

ب) بعد از خرید فایل های دانلودی، مدت ۴۸ ساعت فرصت دانلود دارید که در صورتی که در این مدت زمان اقدام به دانلود فایل خریداری شده نکنید، مرجع مهندسی شیمی، نفت، گاز و پلیمر هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت و برای دانلود، مجبور به خرید مجدد فایل هستید.

ج) وجه پرداختی برای فایل های دانلودی تحت هیچ شرایطی استرداد نخواهد شد. لطفا قبل از خرید بررسی لازم را انجام دهید و در صورت داشتن سوال، با شماره ۰۹۲۲۴۷۴۶۱۶۴ فقط از طریق تلگرام یا واتساپ مکاتبه داشته باشید (به تماس های تلفنی پاسخ داده نخواهد شد).

د) در هنگام ثبت نام از شما درخواست می شود تا نام کاربری و رمز عبور برای حساب خود انتخاب کنید. شما بصورت کامل در حفظ و نگهداری رمز عبور خود مسئول هستید. ما با مشاهده هرگونه فعالیت در حساب شما چنین برداشت خواهیم کرد که شما یا فردی که از طرف شما اجازه دسترسی به او داده شده است وارد حساب کاربری شما شده است.