استرداد وجوه ثبت نام در آزمون استخدامی شرکت های تابعه وزارت نفت

منتشر شده در تاریخ: ۲۱ اسفند ۱۳۹۶

استرداد وجوه ثبت نام در آزمون استخدامی شرکتهای تابعه وزارت نفت

هزینه کارت اعتباری ثبت نام در آزمون استخدامی از دو طریق استرداد می گردد:

۱- افرادی که نسبت به دریافت کارت اعتباری از طریق پایگاه ثبت نام آزمون در آزمون استخدامی اقدام نموده ولیکن موفق به ثبت نام در آزمون و دریافت کد رهگیری یا تکمیل فرآیند ثبت نام نشده اند، وجوه ثبت نامی ( مبلغ ۳۳۰۰۰۰ ریال )به شماره کارت بانکی که کارت اعتباری از آن طریق خریداری شده، بازگردانده خواهد شد.

۲- افرادی که فرآیند خرید کارت اعتباری و ثبت نام در آزمون را طی نموده و موفق به اخذ کد رهگیری ثبت نام در آزمون شده‌اند، می‌بایست به این پایگاه اطلاع رسانی مراجعه نموده و در قسمت ثبت درخواست انصراف از آزمون و استرداد وجه ثبت نامی با وارد نمودن کد رهگیری ثبت نامی و مشاهده و تایید مشخصات فردی، نسبت به اعلام انصراف و ثبت مشخصات کارت بانکی، اقدام نمایند. پس از ثبت اطلاعات، وجوه ثبت نامی(مبلغ ۳۳۰۰۰۰ ریال) به شماره کارت اعلام شده واریز خواهد شد.

تذکر ۱: داوطلبانی که در آزمون ثبت نام کرده اند( واجدین بند ۲ فوق) و متقاضی انصراف از آزمون و عودت وجه ثبت نام می باشند، می بایست از روز سه شنبه مورخ ۹۶/۱۲/۲۲ تا پایان روز جمعه مورخ ۹۶/۱۲/۲۵ به همین پایگاه مراجعه و در خواست انصراف خود را در سامانه ثبت نمایند.

تذکر ۲: داوطلبان جهت اعلام انصراف در سامانه نیازمند اطلاعات ذیل می باشند :

  • کد رهگیری و کلمه عبور ثبت نام
  • شماره کارت ۱۶ رقمی بانکی عضو شتاب
  • نام و نام خانوادگی و کد ملی صاحب حساب
  • نام بانک عامل
  • شماره شبا(اختیاری)
استرداد وجوه ثبت نام در آزمون استخدامي شرکتهای تابعه وزارت نفت هزينه كارت اعتباري ثبت نام در آزمون استخدامي از دو طريق استرداد مي گردد: 1- افرادي كه نسبت به دريافت كارت اعتباري از طريق پايگاه ثبت نام آزمون در آزمون استخدامي اقدام نموده وليكن موفق به ثبت نام در آزمون و دريافت كد رهگيري يا تكميل فرآيند ثبت نام نشده اند، وجوه ثبت نامي ( مبلغ 330000 ريال )به شماره كارت بانكي كه كارت اعتباري از آن طريق خريداري شده، بازگردانده خواهد شد. 2- افرادي كه فرآيند خريد كارت اعتباري و ثبت نام در آزمون را طي نموده و…

بررسی کلی

امتیازبندی این برای اولین بار

لینک کوتاه مطلب : http://wikichem.ir/?p=1761

درباره ادمین

دانشجوی مهندسی شیمی - مهندسی پلیمر در دانشگاه علم و صنعت ایران

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*