آزمون استخدامی تامین نیروی انسانی شرکت صنایع شیر ایران

0
33

با استعانت از خداوند متعال، شرکت صنایع شیر ایران(پگاه) به منظور تامین و تکمیل بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز، بر اساس ضوابط، مقررات و آیین نامه داخلی خود، از بین متقاضیان مرد و زن واجد شرایط، پس از کسب موفقیت در آزمون کتبی متمرکز عمومی و تخصصی، مصاحبه های تخصصی و عمومی و طی مراحل گزینش و معاینات پزشکی، با انعقاد قرارداد کار با مدت معین و بیمه درمان و بازنشستگی تامین اجتماعی به کارگیری می نماید. دارندگان بالاترین امتیازات براساس نتایج آزمون کتبی و مدارک ارسالی برای انجام مصاحبه های عمومی و تخصصی دعوت خواهند شد.

بخش اول : مراحل به کارگیری

مراحل به کارگیری داوطلبان:

مرحله اول: ثبت نام در آزمون از طریق سایت hrtc.ir
مرحله دوم: شرکت و موفقیت در آزمون علمی کتبی
مرحله سوم: کنترل مدارک داوطلبان مطابق با الزامات قیدشده در متن آگهی
مرحله چهارم: ارزیابی شایستگی ها و توانمندی ها و مصاحبه فنی و تخصصی
مرحله پنجم: بررسی صلاحیتهای عمومی (گزینش)
مرحله ششم: ارزیابی سلامت جسمانی و روانی از طریق انجام معاینات پزشکی و روانشناسی
مرحله هفتم: موفقیت در دوره های آموزش شغلی بدو استخدام


بخش دوم : شرایط عمومی داوطلبان

۱) داشتن تابعیت ایرانی و متعهد بودن به نظام جمهوری اسلامی ایران
۲) التزام به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی
۳) دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم قانونی برای آقایان (به تقاضای داوطلبانی که دارای کارت یا برگه معافیت موقت تحت هر عنوان هستند به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد)
۴) عدم سابقه وابستگی یا عضویت در احزاب و گروه های سیاسی معارض با نظام جمهوری اسلامی ایران
۵) دارا بودن مدرک تحصیلی فوق دیپلم، لیسانس، فوق لیسانس و بالاتر در رشته های تحصیلی مرتبط با پستهای سازمانی (طبق جدول شرایط احراز مشاغل) از دانشگاه های معتبر کشور
تبصره: مدارک فاقد معدل، یا مدارک صادره از سوی دانشگاه مبنی بر گذراندن واحدهای درسی یا ریز نمرات همچنین برگه تسویه حساب قابل قبول نمی باشد.
۶) عدم اشتغال به کار رسمی – نداشتن تعهد خدمت – عدم بازخرید از دستگاه های دولتی – نداشتن منع استخدامی به موجب آراء مراجع قضایی ذیصلاح.
۷) عدم اعتیاد به مواد مخدر، عدم سوء پیشینه کیفری، عدم اشتهار به فساد اخلاقی
۸) داشتن تندرستی و توانائی کامل جسمی و روانی برای شغل مورد نظر بر اساس نظریه پزشک معتمد شرکت
تبصره: برای دارندگان کارت معافیت پزشکی، در صورت قبولی در مراحل سنجش، تایید پزشک معتمد در مورد توانایی انجام کار الزامی است.


بخش سوم : شرایط اختصاصی داوطلبان

* شرایط سنی:

حداکثر سن تا تاریخ شروع ثبت نام (١٣٩٩/٠٢/٢۴) برای مقطع فوق دیپلم ٢۵سال، برای مقطع کارشناسی ٣٠سال و برای مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا ٣۵سال تمام می باشد.
تبصره ۱: تجربه مفید و مرتبط با رشته شغلی مورد تقاضا میتواند حداکثر سن را به میزان سابقه کاری تا ١٠سال افزایش دهد.
تبصره ۲: برای آقایان، میزان خدمت سربازی به سقف سنی اضافه می شود.

* شرایط تحصیلی:

– حداقل معدل متقاضیان مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا ١۵ و برای مقاطع کاردانی و کارشناسی ١۴ می باشد.
– مدارک دانشگاهی مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دانشنامه یا گواهی موقت تحصیلات دانشگاهی می باشد که از لحاظ ارزش علمی مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بوده و مقطع، رشته و گرایش تحصیلی، معدل و تاریخ فراغت از تحصیل در آن ذکرشده باشد. (هیچگونه گواهی تحصیلی یا گواهی لغو معافیت تحصیلی صادره برای حوزه نظام وظیفه مورد پذیرش نخواهد بود.)
– مدرک معادل و همچنین مدارک تحصیلی با عناوین دوره های فراگیر، آموزش باز و مکاتبه ای با توجه به نحوه پذیرش دانشجو خارج از آزمون های سراسری دانشگاه ها موردپذیرش نخواهد بود.
– مدارک داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ پایان خدمت نظام وظیفه و یا کارت معافیت دائم آنان بعد از تاریخ برگزاری آزمون کتبی باشد، مورد پذیرش نخواهد بود.
– در هر یک از رشته های امتحانی صرفاً دانش آموختگان همان رشته، گرایش و مقطع تحصیلی مندرج در شرایط احراز می توانند ثبت نام کنند و پذیرش دیگر رشته ها یا گرایش ها امکان پذیر نمی باشد.
– اصالت مدارک تحصیلی پذیرفته شدگان نهایی از مراجع ذیصلاح استعلام خواهد شد و در صورت عدم صحت مدارک در هر مرحله (حتی در صورت پذیرش در آزمون و اشتغال به کار) به کارگیری داوطلب منتفی خواهد بود.
تذکر: ملاک عمل در محاسبه تاریخ فراغت از تحصیل، تاریخ مندرج در گواهینامه موقت یا دانشنامه تحصیلی می باشد.

نکته مهم: شرایط احراز هر شغل از لحاظ مدرک و رشته تحصیلی و همچنین، شغل محل های مورد نیاز، در بخش دهم و یازدهم تشریح شده است.


بخش چهارم: مواد آزمون

الف- مواد آزمون عمومی

مواد آزمون عمومی برای تمامی مشاغل عبارتند از:
۱) فناوری اطلاعات (مهارت های هفتگانه ICDL)
2) زبان انگلیسی عمومی
۳) اطلاعات عمومی
۴) هوش و استعداد تحصیلی

ب- مواد آزمون تخصصی

مواد آزمون تخصصی، بر اساس شغل انتخابی و طبق جدول موجود در بخش نهم دفترچه خواهد بود.
تذکر ۱: دروس عمومی با ضریب یک و دروس تخصصی با ضریب دو محاسبه و اعمال خواهند شد.
تذکر ۲: کلیه سوالات مواد آزمون عمومی و اختصاصی به صورت چهار گزینه ای با ضریب یک (١) می باشند. ضمناً به ازای هر پاسخ اشتباه به سوالات، یک سوم نمره منفی در نظر گرفته خواهد شد.


بخش پنجم: امتیازات و سهمیه های قانونی

* معدل و ایثارگری

در شرایط مساوی، دارندگان معدل بالاتر از حداقل ذکر شده در بخش«شرایط اختصاصی» و همچنین ایثارگران، خانواده معظم شهدا، جانبازان، آزادگان، رزمندگان، در صورت ارائه مدارک معتبر از مراجع ذیصلاح، مطابق دستورالعمل جذب متمرکز و سایر ضوابط شرکت، از امتیاز مربوطه برخوردار خواهند شد.

* بومی:

به افراد بومی، پنج نمره از ١٠٠ نمره نهایی (پس از انجام مصاحبه تخصصی) تعلق خواهد گرفت.
بومی به شخصی اطلاق می گردد که دارای حداقل یک شرط از دو شرط ذیل باشد:
– محل تولد وی استانی که شرکت های گروه پگاه در آن استان درخواست جذب نیرو داده است، باشد.
– حداقل در سه سال گذشته به طور پیوسته در یکی از شهرهای آن استان ساکن بوده باشد (با ارائه مدرک معتبر سند مالکیت یا اجاره نامه با کد رهگیری).


بخش ششم: مراحل ثبت نام

ثبت نام به صورت اینترنتی از روز چهارشنبه ٢۴ اردیبهشت ماه سال ١٣٩٩ انجام خواهد شد و تا پایان روز پنجشنبه اول خردادماه ١٣٩٩ ادامه خواهد داشت.
داوطلب باید در زمان ثبت نام در آزمون، شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در این دفترچه را داشته باشد.

الف) تهیه فایل اسکن شده از مدارک:

١. عکس پرسنلی: داوطلب باید یک قطعه عکس پرسنلی خود را با مشخصات زیر، اسکن نموده و فایل آن را برای ارسال از طریق سامانه ثبت نام اینترنتی در اختیار داشته باشد:
– عکس ٣*۴ (تمام رخ) که در سال جاری گرفته شده باشد.
– با فرمت JPG باشد. اندازه عکس اسکن شده باید حداقل ٢٠٠*٣٠٠ پیکسل و حداکثر ٣٠٠*۴٠٠ پیکسل باشد.
– تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لکه باشد.
– حجم فایل ذخیره شده باید حداقل ١۵ کیلوبایت و حداکثر ٧٠ کیلوبایت باشد.
– حاشیه های زائد عکس اسکن شده باید حذف شده باشد.
– حتی الامکان عکس رنگی و دارای زمینه سفید باشد.
تذکر ۱: اسکن و استفاده از عکس روی کارت های شناسایی (کارت ملی، شناسنامه و …) قابل قبول نیست و لازم است داوطلبان از اصل عکس پرسنلی و مطابق با توضیحات فوق، اقدام به اسکن نمایند.
تذکر ۲: در صورت ارسال عکس غیر معتبر، ثبت نام داوطلب باطل شده و حق شرکت در آزمون از وی سلب می گردد. لازم به ذکر است با توجه به مشکلات به وجود آمده در آزمون های قبلی، درخصوص اشتباه در ارسال عکس داوطلبان، که این موضوع اکثراً برای داوطلبانی که در کافی نت ثبت نام می کنند رخ داده است، تاکید می گردد چنانچه ثبت نام خود را توسط کافی نت ها انجام میدهید، علاوه بر کنترل اطلاعات ثبت نامی، حتماً نسبت به کنترل عکس ارسالی دقت نمایید تا اشتباهاً عکس داوطلب دیگری به جای عکس شما ارسال نگردد. بدیهی است که در صورت ارسال عکس اشتباه از طرف داوطلب، تخلف محسوب شده و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد.

۲٫ کارت ملی
تصویر کارت ملی باید:
– تصویر با وضوح و کیفیت لازم باشد.
– حداقل ٣٠ کیلوبایت و حداکثر ٢٠٠ کیلوبایت باشد.
– حاشیه های زائد حذف و ترجیحاً رنگی باشد.

ب) مطالعه شرایط آزمون

دفترچه آزمون در صفحه اول سامانه جهت دریافت و مطالعه داوطلبین قرار گرفته است. اکیداً توصیه می شود داوطلبین محترم، قبل از هرگونه اقدام بر روی سامانه، شرایط و ضوابط آزمون را مطالعه و سپس نسبت به پرداخت هزینه و ثبت نام در آزمون اقدام نمایند.

ج) پرداخت وجه

متقاضیان واجد شرایط، پس از مطالعه دقیق شرایط آزمون، باید با مراجعه به منوی «آزمون» در صفحه اول سامانه، بر روی گزینه «پرداخت هزینه» کلیک کرده و مبلغ ٩٠٠٠٠٠ (نهصد هزار) ریال هزینه ثبت نام در آزمون را به اضافه ۵٠٠٠ ریال خدمات پیامکی از طریق درگاه الکترونیک، پرداخت نمایند. جهت این امر، کارت بانکی به همراه رمز اینترنتی، تاریخ انقضا و کد CVV2 مورد نیاز می باشد.

د) شروع فرآیند ثبت نام

فرآیند ثبت نام در سامانه، در هفت مرحله انجام می پذیرد تا داوطلب بتواند در هر مرحله، به راحتی اطلاعات خود را وارد سامانه نماید.

ه) ویرایش اطلاعات

در زمانی که سامانه جهت ویرایش اطلاعات داوطلبان باز می باشد، داوطلبان می توانند با مراجعه به پروفایل کاربری خود و کلیک بر روی بخش «ویرایش اطلاعات» اقدام به ویرایش اطلاعات ثبت شده خود نمایند.

نکته بسیار مهم: در صورتی که داوطلب جهت ویرایش وارد سامانه شود، حتماً می بایست دوباره تمامی ٧مرحله را به صورت کامل طی نموده و کد رهگیری خود را مشاهده نماید، در غیر این صورت، تغییرات مورد نظر ایشان اعمال نخواهد گردید و همان اطلاعات قبل از ویرایش برای داوطلب معتبر خواهد بود.

و) زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون

کارت شرکت در آزمون مذکور، از تاریخ دوشنبه ٢۶ خردادماه ١٣٩٩ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به آدرس www.hrtc.ir قرار خواهد گرفت. آزمون در روز جمعه ٣٠ خردادماه ١٣٩٩ در تهران و با توجه به آمار شرکت کنندگان، حسب مورد در مراکز استان ها برگزار خواهد شد. ملاک تعیین حوزه امتحانی داوطلبان، نزدیکترین حوزه برگزاری آزمون به «شهرستان اعلام شده داوطلب در فرم ثبت نام جهت روز آزمون» می باشد که در فرم ثبت نام درج خواهند نمود. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون درج و به هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید. لازم به ذکر است صدور کارت شرکت در آزمون، به منزله تأیید اطلاعات ارسالی از سوی داوطلبان نبوده و اصل مدارک داوطلبان پس از اجرای آزمون توسط شرکت صنایع شیر ایران، مورد بررسی قرار خواهد گرفت.


بخش هفتم: مراحل و نحوه اعلام نتیجه

تعیین حد نصاب علمی، اعلام نتایج و معرفی افراد جهت بررسی مدارک و آزمون عملی به شرح زیر صورت می پذیرد:

الف) کسب حدنصاب علمی

معرفی داوطلبان جهت شرکت در سایر مراحل به کارگیری، منوط به کسب حدنصاب لازم در آزمون علمی بوده و انتخاب افراد پذیرفته شده بر اساس ترتیب نمرات مکتسبه، و با رعایت سایر مبانی مقررات جاری مطابق قواعد زیر می باشد:
پس از برگزاری آزمون نمرات داوطلبان به تفکیک مواد عمومی و تخصصی محاسبه و حد نصاب آزمون، معادل پنجاه درصد (%۵٠) بالاترین نمره مکتسبه در آزمون با ضریب یک برای نمره عمومی و ضریب ٢ برای نمره تخصصی در هر شغل محاسبه و مبنای سایر مراحل انتخاب داوطلبان قرار می گیرد.

ب) انتخاب و اعلام فهرست ٣ برابر ظرفیت جهت بررسی مدارک از بین دارندگان حد نصاب علمی

انتخاب افراد سه برابر ظرفیت جهت بررسی مدارک، صرفاً از بین داوطلبینی که حد نصاب لازم را کسب نموده اند، بر اساس نمره کل آنان با ضریب یک برای نمره عمومی و ضریب ٢ برای نمره تخصصی افراد به ترتیب نمره فضلی به تعداد سه برابر ظرفیت پذیرش در هر شغل محل صورت می پذیرد.
تذکر: نمره کل افراد در کارنامه اولیه صادر شده، صرفاً بر اساس اطلاعات خوداظهاری داوطلب بوده و نتیجه نهایی نمرات آنها پس از بررسی، انطباق و اعمال مستندات مربوط به امتیازات و سهمیه های قانونی و تأیید آن، اعلام خواهد شد.

ج) بررسی مدارک

پس از انجام آزمون کتبی، پیرو اطلاعیه درج شده در سایت اینترنتی، پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت مورد نیاز باید مدارک زیر را اسکن و ارسال نمایند.
۱) مدرک تحصیلی داوطلب
۲) کارت ملی و تمام صفحات شناسنامه داوطلب
۳) کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت دائم داوطلب
۴) گواهی معتبر سابقه کار مرتبط برای آن دسته از داوطلبانی که از شرایط ویژه سنی استفاده کرده اند به همراه پرینت سابقه بیمه که در آن نام کارگاه و شغل ثبت شده باشد. (تشخیص مرتبط بودن سابقه کار با شرکت صنایع شیر ایران می باشد).
۵) مدارک ایثارگری (ویژه داوطلبان استفاده از امتیازات ایثارگری)
۶) مدارک، سوابق و تحقیقات علمی و آموزشی (به ویژه در زمینه کامپیوتر و زبان انگلیسی)
تذکر: اعتبار کلیه مدارک ارسالی از مراجع قانونی ذیصلاح استعلام خواهد شد. در صورتی که مشخص گردد داوطلب با مدارک جعلی اقدام به ثبت نام نموده است موضوع به کارگیری داوطلب منتفی و برابر مقررات با وی رفتار خواهد شد.

د) ارزیابی شایستگی ها و توانمندی ها و مصاحبه فنی و تخصصی

– پس از تأیید مدارک ارسالی داوطلبان، از طریق سایت اینترنتی از بین دارندگان حد نصاب به ترتیب رتبه علمی کسب شده به میزان چند برابر ظرفیت مورد نیاز جهت ارزیابی شایستگی ها و توانمندی ها و مصاحبه فنی دعوت به عمل می آید. نمره نهایی داوطلب، از ۶٠ درصد نمره آزمون کتبی، ٣۵ درصد نمره مصاحبه و ۵ درصد امتیاز بومی بودن محاسبه خواهد گردید.
– در صورت عدم تکمیل ظرفیت موردنیاز، مجدداً از بین داوطلبان دارای حد نصاب به ترتیب رتبه علمی کسب شده جهت ارزیابی شایستگی ها و توانمندی ها و مصاحبه فنی دعوت به عمل می آید.
تذکر: معرفی و یا موفقیت در مرحله «ارزیابی شایستگی ها و توانمندی ها و مصاحبه فنی و تخصصی» هیچگونه حقی برای داوطلب ایجاد نمی کند و پذیرش نهایی منوط به موفقیت در سایر مراحل به کارگیری می باشد.


بخش هشتم : تذکرات مهم

۱) کلیه داوطلبان به کارگیری در صورت قبولی در آزمون به هنگام تشکیل پرونده ملزم به ارائه اصل کارت پایان خدمت (صرفاً آقایان) و مدرک تحصیلی (یا گواهی نامه موقت معتبر) می باشند و در صورت عدم ارائه مدارک به کارگیری آنان منتفی خواهد شد.
۲) صرفا فارغ التحصیلان رشته و گرایش های تحصیلی مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد و بالاتر مندرج در جدول شرایط احراز مشاغل می توانند در فرآیند به کارگیری شرکت نمایند و پذیرش دیگر رشته ها یا گرایش ها امکانپذیر نمی باشند.
۳) به کارگیری در شرکت، مستلزم دارا بودن شرایط عمومی و اختصاصی و همچنین قبولی در آزمون، مصاحبه ها، معاینات پزشکی و تأیید گزینش شرکت صنایع شیر ایران می باشد. و ثبت نام، ارائه مدارک و شرکت در هر یک از مراحل فوق هیچگونه تعهدی را برای این شرکت جهت به کارگیری ایجاد نمی نماید.
۴) چنانچه خلاف هریک از شرایط اشاره شده در آگهی به کارگیری در مورد هر یک از داوطلبان به اثبات برسد، از به کارگیری و اشتغال به کار وی ممانعت به عمل آمده و حتی در صورت به کارگیری، اقدامات لازم جهت قطع رابطه به کارگیری انجام خواهد شد.
۵) مسئولیت هرگونه اشتباه در اطلاعات ارسالی یا تفسیر اشتباه شرایط اعلام شده در آگهی، با متقاضی می باشد.
توجه: از آنجا که از نفرات برتر در مرحله آزمون کتبی جهت شرکت در مصاحبه تخصصی دعوت به عمل می آید، لذا مقتضی است داوطلبان دقت لازم را در خصوص درج تلفن های ضروری تماس در فرم تقاضای ثبت نام مبذول نمایند.
۶) بدیهی است در صورتی که در هر مرحله مشخص گردد تاریخ فارغ التحصیلی، پایان یا معافیت از خدمت داوطلب در زمان ثبت نام، بعد از تاریخ مدنظر در این آگهی بوده است تخلف محسوب گردیده و از به کارگیری و اشتغال به کار وی در هر مرحله ای ممانعت به عمل خواهد آمد.
۷) استرداد وجه واریزی ثبت نام تحت هیچ شرایطی امکانپذیر نمی باشد.
۸) ثبت نام داوطلبان صرفاً به صورت اینترنتی و از طریق پایگاه اینترنتی معرفی شده می باشد.
داوطلبان عزیز میتوانند سؤالات خود را از طریق پست الکترونیک support@hrtc.ir مطرح نمایند.


بخش نهم: جدول مواد آزمون تخصصی بر اساس مشاغل

شغلمواد آزمون
نگهبانآزمون تخصصی ندارد(صرفًا آزمون عمومی)
تکنسین تولیدتکنولوژی لبنیات، میکروبیولوژی مواد غذایی، شیمی مواد غذایی(لبنیات)
کارشناس تولیدتکنولوژی لبنیات، میکروبیولوژی مواد غذایی، شیمی مواد غذایی(لبنیات)، اصول مهندسی صنایع غذایی، اصول بسته بندی مواد غذایی
اپراتور تولید (برق)مدارهای الکتریکی، ماشین های الکتریکی، الکترونیک عمومی، آشنایی با ابزار دقیق، مدار فرمان
اپراتور تولید (مکانیک)مقاومت مصالح، ترمودینامیک، مکانیک سیالات، انتقال حرارت، نقشه کشی صنعتی
تکنسین مکانیک
فن ورز مکانیک
فن ورز برق و الکترونیکمدارهای الکتریکی، ماشین های الکتریکی، الکترونیک عمومی، آشنایی با ابزار دقیق، مدار فرمان
فن ورز تأسیساتنقشه کشی تاسیسات، انتقال حرارت، ترمودینامیک، مکانیک سیالات، تهویه مطبوع
سرپرست تأسیساتترمودینامیک، مکانیک سیالات، انتقال حرارت، سیستم های تهویه مطبوع، سیستم های انتقال آب
کارشناس تأسیسات
کارشناس مکانیک (۱)
کارشناس ساختمان و ابنیهمقاومت مصالح، طراحی سازه های فلزی و بتنی، طراحی خاک و پی، روش های اجرایی ساختمان، نقشه کشی ساختمان
کارشناس مکانیک (۲)مقاومت مصالح، ترمودینامیک، نقشه کشی صنعتی، طراحی اجزاء ماشین، اصول هیدرولیک و پنوماتیک
کارشناس برق (ابزار دقیق)مدارهای الکتریکی، ماشین های الکتریکی، سیستم های توزیع انرژی، کنترل خطی، کنترل و ابزار دقیق
کارشناس برق و الکترونیکمدارهای الکتریکی، ماشین های الکتریکی، سیستم های توزیع انرژی، الکترونیک صنعتی، کنترل و ابزار دقیق
تکنسین کیفیتآزمایشگاه لبنیات، تکنولوژی لبنیات، میکروبیولوژی مواد غذایی، شیمی مواد غذایی (لبنیات)
دامپزشکبیماریهای دام و طیور، بهداشت مواد غذایی و فرآورده های دامی، اپیدمی لوژی و ایمنی شناسی کاربردی، میکروبیولوژی مواد غذایی، شیمی مواد غذایی
کارشناس آزمایشگاهمیکروبیولوژی مواد غذایی، آزمایشگاه میکروبیولوژی مواد غذایی، میکروبیولوژی عمومی و آزمایشگاه میکروبیولوژی عمومی، شیمی مواد غذایی (شیر)
کارشناس کیفیتمیکروبیولوژی مواد غذایی (لبنیات)، شیمی مواد غذایی (لبنیات)، اصول مهندسی صنایع غذایی، اصول بسته بندی مواد غذایی، اصول کنترل کیفیت مواد غذایی
کارشناس مسئول فنی و بهداشتی
کارشناس تأمین و بهبود شیرژنتیک و اصلاح دام، تغذیه دام، مدیریت پرورش دام، تولید فرآورده های لبنی
تکنسین دامپروریبیماریهای دام و طیور، مدیریت بهداشتی و پرورش دام و طیور، پیشگیری و واکسیناسیون دام و طیور
کارشناس علوم دامیژنتیک و اصلاح دام، تغذیه دام، مدیریت پرورش دام، تولید فرآورده های لبنی، آشنایی با نرم افزارهای جیره نویسی
بازرس کنترل کیفیشیمی تجزیه و آلی، انتقال حرارت، ترمو دینامیک، مکانیک سیالات
تکنسین آزمایشگاه
کارشناس ایمنی و بهداشتآیین نامه ها و دستور العمل های ایمنی و بهداشت کار مصوب شورای عالی حفاظت فنی، عوامل زیان آور در محیط کار، مهندسی ایمنی، مفاهیم و اصول تصفیه فاضلاب در صنایع، اصول ارگونومی
مسئول بهداشت
کارشناس تضمین کیفیتآشنایی با مدیریت تولید، اصول مهندسی و طراحی، اشنایی با سیستمهای مدیریت کیفیت، آشنایی با فنون آماری، زبان تخصصی
مسئول فنی (رنگ)مکانیک سیالات، آشنایی با مواد اولیه مرکبهای چاپ، آشنایی با رزین ها، خواص فیزیکی و شیمیایی مرکب های چاپ
مسئول فنی (پلیمر)مکانیک سیالات، مهندسی پلاستیک، خواص فیزیکی و مکانیکی پلیمرها، آشنایی با مواد اولیه پلیمری، آشنایی با فرایند پلاستیک ها
کارشناس تولید

بخش دهم: جدول مشاغل و شرایط احراز آنها

شغلمدرک تحصیلیرشته های تحصیلی مورد نیاز
نگهبانفوق دیپلمهمه رشته ها
تکنسین تولیدفوق دیپلمصنایع غذایی
کارشناس تولید (۱)لیسانسمهندسی علوم و صنایع غذایی (کلیه گرایش ها)
اپراتور تولید (برق)فوق دیپلمبرق (کلیه گرایش ها)
اپراتور تولید (مکانیک)فوق دیپلممکانیک (کلیه گرایش ها)
تکنسین مکانیکفوق دیپلممکانیک (کلیه گرایش ها)
سرپرست تاسیساتلیسانسمهندسی مکانیک گرایش سیالات
فن ورز برق والکترونیکفوق دیپلمبرق (کلیه گرایش ها)
فن ورز تاسیساتفوق دیپلمتاسیسات
فن ورز مکانیکفوق دیپلممکانیک (کلیه گرایش ها)
کارشناس برق و الکترونیکلیسانسمهندسی برق گرایش الکترونیک
کارشناس تاسیساتلیسانسمهندسی مکانیک گرایش سیالات – مهندسی مکانیک تاسیسات حرارتی و برودتی
کارشناس ساختمان و ابنیهلیسانسمهندسی عمران(کلیه گرایش ها)
کارشناس مکانیک (۱)لیسانسمهندسی مکانیک گرایش سیالات
کارشناس مکانیک (۲)لیسانسمهندسی مکانیک کلیه گرایشها به جز سیالات
کارشناس برق (ابزار دقیق)لیسانسمهندسی برق گرایش کنترل ابزار دقیق
تکنسین کیفیتفوق دیپلمصنایع غذایی
دامپزشکدکتریدامپزشکی
کارشناس آزمایشگاهلیسانس یا فوق لیسانسصنایع غذایی – علوم آزمایشگاهی دامپزشکی – شیمی – میکروبیولوژی
کارشناس ایمنی و بهداشتلیسانسایمنی صنعتی – بهداشت حرفه ای
کارشناس کیفیتلیسانس یا فوق لیسانسمهندسی علوم و صنایع غذایی (کلیه گرایش ها)
کارشناس مسئول فنی و بهداشتیلیسانس یا فوق لیسانسمهندسی علوم و صنایع غذایی (کلیه گرایش ها)
کارشناس تأمین و بهبود شیرلیسانسعلوم دامی
تکنسین دامپروریفوق دیپلمدامپروری – دامپزشکی
کارشناس علوم دامیلیسانسعلوم دامی
بازرس کنترل کیفیفوق دیپلمشیمی
تکنسین آزمایشگاهفوق دیپلمشیمی
کارشناس تضمین کیفیتلیسانس یا فوق لیسانسمهندسی صنایع(کلیه گرایش ها)
مسئول بهداشتلیسانس یا فوق لیسانسایمنی صنعتی – بهداشت حرفه ای
مسئول فنی (رنگ)لیسانس یا فوق لیسانسمهندسی صنایع پلیمر – مهندسی شیمی گرایش رنگ
مسئول فنی (پلیمر)لیسانس یا فوق لیسانسمهندسی صنایع پلیمر – مهندسی شیمی گرایش پلیمر
کارشناس تولید (۲)لیسانسمهندسی پلیمر(کلیه گرایش ها)

بخش یازدهم: جدول محل شغل ها

شغلاستانشهرستانتعدادجنسیتتجربه مورد نیاز
تکنسین کیفیتاصفهاناصفهان۱مرد/زنحداقل یکسال
فن ورز برق والکترونیکاصفهاناصفهان۴مرد/زنحداقل یکسال
کارشناس برق و الکترونیکاصفهاناصفهان۱مرد/زنحداقل یکسال
کارشناس تولید (۱)اصفهاناصفهان۱مرد/زنحداقل یکسال
کارشناس کیفیتاصفهاناصفهان۳مرد/زنحداقل یکسال
کارشناس مکانیک (۲)آذربایجان شرقیتبریز۱مرد/زنحداقل دو سال
اپراتور تولید (برق)تهرانتهران۳مرد/زن
اپراتور تولید (مکانیک)تهرانتهران۱مرد/زن
تکنسین تولیدتهرانتهران۴مرد/زن
فن ورز برق والکترونیکتهرانتهران۳مرد/زن
فن ورز مکانیکتهرانتهران۷مرد/زن
کارشناس آزمایشگاهتهرانتهران۱مرد/زن
کارشناس برق (ابزار دقیق)تهرانتهران۴مرد/زنحداقل یکسال
کارشناس تولید (۱)تهرانتهران۵مرد/زن
کارشناس ساختمان و ابنیهتهرانتهران۱مرد/زن
کارشناس مسئول فنی و بهداشتیتهرانتهران۱مرد/زن
کارشناس مکانیک (۱)تهرانتهران۲مرد/زن
کارشناس مکانیک (۲)تهرانتهران۳مرد/زن
بازرس کنترل کیفیتهرانحسن آباد فشافویه۱مرد/زن
تکنسین آزمایشگاهتهرانحسن آباد فشافویه۱مرد/زن
فن ورز تاسیساتتهرانحسن آباد فشافویه۱مرد/زنحداقل دو سال
کارشناس تاسیساتتهرانحسن آباد فشافویه۱مرد/زنحداقل دو سال
کارشناس تضمین کیفیتتهرانحسن آباد فشافویه۱مرد/زن
کارشناس تولید(۲)تهرانحسن آباد فشافویه۲مرد/زن
مسئول بهداشتتهرانحسن آباد فشافویه۱مرد/زن
مسئول فنی (پلیمر)تهرانحسن آباد فشافویه۱مرد/زن
مسئول فنی (رنگ)تهرانحسن آباد فشافویه۱مرد/زن
کارشناس تأمین و بهبود شیرخراسانمشهد۱مرد/زنحداقل دو سال
نگهبانخراسانمشهد۲مرد
کارشناس تأمین و بهبود شیرخراسان رضویگناباد۱مرد/زنحداقل سه سال
کارشناس مکانیک (۲)خوزستانشوش۱مرد/زنحداقل سه سال
تکنسین تولیدزنجانزنجان۴مرد/زن
دامپزشکزنجانزنجان۱مرد/زن
کارشناس ایمنی و بهداشتزنجانزنجان۱مرد/زن
کارشناس برق و الکترونیکزنجانزنجان۲مرد/زن
کارشناس تاسیساتزنجانزنجان۱مرد/زن
کارشناس تولید (۱)زنجانزنجان۳مرد/زن
کارشناس مکانیک (۲)زنجانزنجان۱مرد/زن
کارشناس برق و الکترونیککرمانکرمان۱مرد/زن
کارشناس تولید (۱)کرمانکرمان۱مرد/زن
کارشناس ساختمان و ابنیهکرمانکرمان۱مرد/زن
کارشناس کیفیتکرمانکرمان۱مرد/زن
کارشناس مکانیک (۲)کرمانکرمان۱مرد/زن
فن ورز برق والکترونیکگلستانگرگان۲مرد/زن
فن ورز تاسیساتگلستانگرگان۱مرد/زن
فن ورز مکانیکگلستانگرگان۲مرد/زن
کارشناس تاسیساتگلستانگرگان۱مرد/زن
تکنسین دامپروریهمدانآورزمان۲مرد/زنحداقل دو سال
کارشناس علوم دامیهمدانآورزمان۲مرد/زنحداقل سه سال
تکنسین مکانیکهمدانهمدان۱مرد/زنحدقل پنج سال
سرپرست تاسیساتهمدانهمدان۱مرد/زنحدقل پنج سال
فن ورز برق والکترونیکهمدانهمدان۱مرد/زنحدقل پنج سال
کارشناس تولیدهمدانهمدان۳مرد/زنحدقل سه سال

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید